Oznam

A közzététel dátuma
Aktuálne do

Obec Andovce začínajú spoznávať v tanečnom svete nielen v celoslovenskom, ale aj medzinárodnom merítku vďaka tanečnej škole M.A.G. DANCE SCHOOL pod vedením Mirky Antalecz, ktorá pôsobí v našej obci už tretím rokom. V sobotu, 9. apríla sa tanečníci zúčastnili celosvetovej kvalifikácie DanceStar, ktorá sa tento rok konala vo Vrábľoch. Tanečníci podali skvelé výkony vo vekovej kategórii deti a juniori v tanečnom štýle Urban dance, ktoré boli ocenené medzinárodnou porotou veľmi vysokými známkami. Detská skupina získala 1. miesto a postúpila do svetového finále, ktoré sa bude konať v Chorvátsku. Juniorská skupina získala 2. miesto vo svojej kategórii a taktiež sa kvalifikovala na svetového finále.

 

Tanečníci nazaháľali a hneď v pondelok, 11. apríla sa zúčastnili ďalšej súťaže "Tanečný kolotoč", ktorá sa konala v Nových Zámkoch. V okresnom kole sa prezentovali  s tromi choreografiami v kategórii Hip Hop deti, juniori a v kategórii Open juniori. Všetky tri choreografie získali 1. miesto a postúpili do krajského kola, ktoré sa bude konať koncom apríla v Nitre. Všetkým deťom držíme palce v ďalších súťažiach a v hrdej reprezentácii našej obce.

Blahoželáme !!!